Jeżeli potrzebujesz certyfikowanego drewna budowlanego to dobrze trafiłeś…
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór drewna konstrukcyjnego  jak również kantówkę okienną świerkową i sosnową. W stałej sprzedaży dostępne w wielu rozmiarach.

Proponujemy PaNstwu wysokiej jakości elementy z drewna iglastego litego począwszy od desek szalunkowych, certfikowanego drewna na konstrukcje szkieletowe oraz konstrukcje dachów w klasie C24 lub wyższej aż po elementy małej architektury ogrodowej.

Drewno nasze w ramach wdrożonego systemu Zakładowej Kontroli Produkcji poddawane jest szczegółowej kontroli na każdym etapie produkcji co udokumentowane jest Deklaracją właściwości użytkowych dla każdej partii wyrobu. 

Z drewna liściastego twardego produkujemy elementy o różnych zadanych kształtach które jest wykorzystywane główne jako dystanse, kliny przy transporcie elementów przemysłowych. 

Nasze wyroby są opatrzone stosownym certyfikatem

Stosowana przez nas impregnacja wyrobów w technologii zanurzeniowej (tzw. kapiel w wannie) odbywa się za pomocą impregnatów posiadających atest oraz gwarancję jakości. Impregnacja ta odbywa się środkami niewymywalnymi trwale barwiącymi drewno na kolor szaro-zielony. Na życzenie klienta oferujemy możliwość impregnacji próżniowo-ciśnieniowej wszystkich produkowanych wyrobów.

Serdecznie zapraszamy do zapozaniania się z ofertą oraz o kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu sprawdzenia dostępności materiału w wybranej długości i szerokości.