OGRODZENIA PANELOWE PROSTE I PRZETŁACZANE W PEŁNYM SYSTEMIE MODUŁOWYM

Proponowane przez nas panele kratowych proste i przetłaczanych wyróżniają się wszechstronnym zastosowaniem.
Są często wybierane jako ogrodzenia metalowe zarówno do ogrodzenia terenów firmowych jak również terenów prywatnych

Posiadamy w naszej ofercie pełny system modułowy , dzięki czemu mogą Państwo indywidualnie dobrać jego elementy z katalogu. Podstawowe komponenty systemu to słupki ogrodzeniowe oraz panele kratowe proste w różnych wymiarach z dostępnymi akcesoriami.  System może być uzupełniony o podmurówki prefabrykowane, furtki oraz bramy przesuwne i dwuskrzydłowe.


Panele proste są dostępne w 2 wersjach , które są wykonane z drutów poziomych podwójnych 6mm (+-0.3mm) lub 8mm (+-0.3mm)
oraz drutów pionowych 5mm (+-0.3mm) lub 6mm (+-0.3mm). Podwójne druty poziome powodują, że konstrukcja jest dodatkowo usztywniona
i bardziej wytrzymała. Panele mają oczka proste o wymiarach 50×200 mm.

Standardowo szerokość paneli wynosi 2500 mm, wysokość od 800 do 2400 mm. Panele są wykończone drutami pionowymi, które wystają poza obrys drutów poziomych.
Posiadamy panele ogrodzeniowe w różnych rozmiarach i wymiarach.

Kolorystyka paneli.

Panele wykonywane są z drutu stalowego, który jest doskonale zabezpieczony antykorozyjnie.  Poprzez zanurzenie w płynnym cynku oraz powlekanie warstwą żywicy polistrowej a następnie malowanie w kolorze metodą proszkową. Słupki ogrodzeniowe są ocynkowane a następnie malowane na kolor również metodą proszkową.

Słupki posiadają nakładki wykonane z tworzywa pcv,zabezpieczające przed przedostaniem się wody do środka słupka

Posiadamy panele w kolorach standardowych dostępne od zaraz  (zielony, grafitowy, czarny i brązowy) oraz możliwość malowania na kolor wybrany przez klienta wg gamy kolorów z palety RAL

Serdecznie zapraszamy do zapozaniania się z ofertą oraz o kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu sprawdzenia dostępności materiału w wybranej długości i szerokości.