Murarz

Miejsce pracy: Belgia, Francja, Niemcy

Opis stanowiska:

  • Wznoszenie domów jednorodzinnych.
  • Murowanie z cegły i bloczków.
  • Budowa ścian wewnętrznych oraz zewnętrznych.
  • Przygotowanie stanowiska pracy.
  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
  • prace ogólnobudowlane.

 Wymagania:

  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku.
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego.
  • Swój samochód – mile widziany.
  • Siła fizyczna, dokładność i szybkość w pracy.
  • Pracowitość, zaradność oraz umiejętność pracy w grupie.
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • brak nałogów,

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu.

Murarz – Tynkarz

Miejsce pracy: Belgia, Francja, Niemcy

Opis stanowiska

  • naprawa i wykonywanie tynków wewnętrznych w technologii mokrej, ręcznie,
  • naprawa i wykonywanie suchych tynków w technologii Regips,
  • roboty szpachlarskie,
  • roboty glazurnicze (odtworzenie lub naprawa),
  • roboty betonowe,
  • roboty murowe,
  • roboty izolacyjne i odgrzybieniowe,
  • roboty posadzkowe i wykładzinowe,
  • drobne roboty malarskie.

Wymagania:

 Oferujemy:

  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu

Kierowca

Poszukujemy osób na stanowisko kierowcy samochodu ciężarowego do przewozu materiałów budowlanych różnego typu  na terenie Belgii i północnej części Francji . Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Praca w ciągu dnia , codzienny zjazd do miejsca zamieszkania.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E
  • karta kierowcy
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • zaświadczenie ADR
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • doświadczenie na zestawach (samochód ciężarowy + przyczepa)
  • mile widziane doświadczenie w transporcie kombinowanym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone
  • stałą pracę w stabilnej firmie transportowej
  • Gwarantowane ubezpieczenie
  • nowoczesny tabor
  • terminowe płatności